Wynajem autolawety Wrocław | K-Hol
K-HOL Pomoc Drogowa

Profesjonalna pomoc drogowa dostępna przez cały rok 24h na dobę czeka na Ciebie. Gwarantujemy szybką reakcję i profesjonalną obsługę. Zadzwoń!

 

Zadzwoń: 601703320

Wynajem autolawety

Kolizja, wypadek, awaria samochodu? Służymy szybką pomocą 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Oferujemy wynajem wysokiej klasy autolawety oraz profesjonalną pomoc na drodze. Od wielu lat specjalizujemy się w transporcie pojazdów na terenie Europy. Dysponujemy samochodami wysokiej klasy, o niskim spalaniu, spełniającymi europejskie standardy, aby jazda po autostradach była dla Państwa jak najbardziej komfortowa.

wynajem autolawety wroclawWynajem autolawety pozwala przemieścić samochód osobowy lub inny pojazd z punktu A do punktu B. Możesz umieścić auto na lawecie i samodzielnie przetransportować samochód po kolizji lub w razie jego awarii, a także auto sprowadzane. Aby kierować lawetą, wystarczy prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy też możliwość zamówienia profesjonalnej i skutecznej pomocy. Nasz konsultant podczas rozmowy zapyta o miejsce zdarzenia i ustali, jaki jest problem, aby od razu wysłać do Ciebie pomoc, czyli wynajętą autolawetę obsługiwaną przez wykwalifikowanych specjalistów. Zapewnią bezpieczny transport na lawecie. Jesteśmy gotowi na wezwania o każdej porze przez całą dobę, aby bezpiecznie i szybko przetransportować Twoje auto we wskazane miejsce, np. warsztatu.

Warto skorzystać z tego wygodnego sposobu, aby pokonać nawet długą trasę, a przy tym zaoszczędzić czas. Dzięki pojazdom o niskim spalaniu nie narażasz się też na dodatkowe koszty.
Świadczymy usługi z zakresu transportu lawetą od wielu lat, dlatego też żadna sytuacja na drodze nas nie zaskoczy. Gwarantujemy, że Twój samochód przez cały czas będzie pozostawał w rękach profesjonalistów.

Zdobyliśmy wieloletnie doświadczenie w wynajmie lawet we Wrocławiu, a tym samym zaufanie szerokiego grona klientów. Dzięki temu możemy zagwarantować bezpieczny transport autolawetą na terenie całej Unii Europejskiej, obsługę 24 godziny 7 dni w tygodniu, a także indywidualne podejście do każdego zgłoszenia. Stałym klientom proponujemy atrakcyjne rabaty. Formalności związane z wypożyczeniem autolawety ograniczyliśmy zaś do niezbędnego minimum.

Zachęcamy do kontaktu, a przekażemy szczegółowe informacje na temat oferowanych przez nas usług.